گروه توسعه کسب و کار ارتین

شرایط و قوانین استفاده از سامانه کسب و کار دیاموند

تعاریف

دیاموند: منظور از دیاموند شرکت خصوصی داده نگاران دیاموند می باشد که ارائه دهنده سرویس های تبلیغاتی به کسب و کارها می باشد. کاربر: اشخاص حقیقی و حقوقی هستند که در سامانه کسب و کار دیاموند عضو شده اند و سرویس سامانه کسب و کار دیاموند استفاده می کنند.

قوانین عمومی

کلیه اصول و روندهای کاری دیاموند بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد.کاربران این سامانه در استفاده از خدمات دیاموند موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و موارد ذکر شده در این سند می باشند. دیاموند مختار می باشد که در هر زمانی قوانین و شروط این توافق نامه را تغییر دهد. دیاموند هیچ تعهدی در قبال محتوای تبلیغاتی که کاربران با استفاده از این سامانه منتشر می کنند ندارد و فقط بستری برای تبلیغات می باشد و تمامی مسئولیت بر عهده کاربران می باشد. خدمات پشتیبانی دیاموند فقط از باب افزایش کیفیت سرویس می باشد و دیاموند مسئولیتی در قبال پاسخ و یا پاسخ سریع به کاربران ندارد دیاموند تضمینی در قبال عدم قطعی سرویس هایش را نمی دهد و در صورت ایجاد هرگونه اختلال در ارائه سرویس ها مسئولیتی متوجه دیاموند نمی باشد.

تعهدات کاربران

کاربرانی که از سرویس دیاموند استفاده می کنند متعهد هستند که موارد زیر را رعایت بکنند:
• در تبلیغات محصولات و یا خدمات، از محتواهایی که باعث فریب و یا گمراهی مخاطبین تبلیغات می شود استفاده نکنند
• صداقت و شفافیت را سرلوحه تبلیغات خود کنند.
• مالک هویت حقیقی و یا حقوقی که دارند آن را تبلیغ می کنند باشند
• اکانت کاربری خود را به شخصی واگذار نکنند.

امنیت اطلاعات

کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که در فضای مجازی همیشه احتمال به سرقت رفتن اطلاعات وجود دارد و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد و سامانه کسب و کار دیاموند هم طبیعتا می تواند دارای نقص های فنی و امنیتی باشد، از این رو دیاموند هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربران ندارد و مسئولیتی بر عهده دیاموند نیست. دیاموند در رابطه با خساراتی که ممکن است بخاطر استفاده از سرویس دیاموند به هویت تجاری، از دست دادن اطلاعات و یا انتشار اطلاعات مشتریان به کاربران وارد شود مسئولیتی ندارد.

محرمانگی

دیاموند به منظور ارائه سرویس بهتر به کاربران و تایید هویت کاربران اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره همراه و ... را از کاربران مطالبه می کند. این اطلاعات نزد دیاموند محفوظ می ماند و بجز در مواردی که برای پیشرفت کار نیاز باشد در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت. در صورتی که مراجع قضایی با حکم درخواست دریافت اطلاعات کاربران را داشته باشد دیاموند موظف است این اطلاعات را در اختیار مراجع قضایی بگذارد. کاربران متعهد می باشند که اطلاعات خود را در سامانه به درستی وارد کننده و در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نباشد دیاموند مختار است که حساب کاربری را مسدود کند.

موارد ممنوع و تخلف ها

هر یک از موارد زیر در دیاموند ممنوع می باشد و تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده دیاموند مختار می باشد که بنا بر تشخیص خود و در حیطه قوانین جمهوری اسلامی ایران نسبت به آن ها برخورد داشته باشد.
• ارائه محتوا هایی که شامل مواردی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، شرع، اخلاقیات و عفت عمومی باشند از قبیل تصاویر مروج فساد، توهین به مذاهب، توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، توهین به قومیت، ملیت، جنسیت.
• ارائه مطالبی که نتوان صحت آن ها را اثبات کرد و یا ارئه مطالب علمی بدون سند موثق
• تلاش برای نفوذ به سیستم به سامانه دیاموند، تخریب و یا دستکاری اطلاعات، انتقال برنامه های مخرب از قبیل ویروس به سامانه دیاموند.
• استفاده از مطالب دارای کپی رایت بدون اجازه صاحب اثر
• هر نوع فعالیت و محتوایی که از دید دیاموند و یا ارگان های دولتی و قانونی خلاف و نامناسب تشخیص داده شود
• اقدام به اعمالی که باعث خسارت، وارد شدن ضرر، ورود به حریم خصوصی افراد شود
• نشر اکاذیب

استرداد وجه

استرداد وجه تنها در صورتی امکان می پذیرید که دیاموند نتواند هیچ خدمتی را به کاربر ارائه دهد. کاربران خود موظف به مدیریت شارژ خود هستند و در صورتی که کاربران دیگر نیاز به شارژ خود بر روی این سامانه نداشته باشند، دیاموند مسئولیتی برای استرداد وجه ندارد.

فورس ماژور

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن‌ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و ...

حل اختلاف و داوری

مبنای داوری این توافق نامه قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.در صورت پیش آمد هر گونه اختلافی که در خارج از قوانین تعریف شده در این سند باشد و نتوان آن را با توافق حل و فصل کرد مرجع اختلاف و داوری شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان ارجاع می باشد.

عدم اعتبار توافقنامه بخاطر مغایرت با قوانین

در صورتی که شرط و یا شروطی از این توافقنامه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد، این امر به معنی از اعتبار ساقط شدن آن شرط و یا شروط می باشد و مابقی شروط این توافقنامه معتبر خواهند ماند.

پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی دیاموند از طریق ای دی تلگرام زیر به صورت 24 ساعته پاسخ گوی شما عزیزان می باشد
@dndsupport