گروه توسعه کسب و کار ارتین

درباره ما

داده نگاران دیاموند در سال 1389 توسط مهندس ابراهیم زارعی تاسیس شد. تیم 5 نفره دیاموند کار خود را با طراحی و پشتیبانی وبسایت، و ارایه سامانه ارسال پیام کوتاه شروع کرد و در کارنامه خود همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را رقم زد. پس ازگذشت چند سال، تعامل با کسب و کارهای متفاوت باعث درک بیشتر مجموعه ما از وضعیت کسب‌وکارهای مختلف ایرانی و نیاز آنها گردید. این تجربیات و بررسی‌ها منجر به این شد تا وجود یک خلاء بین روش‌های تبلیغات، کمبود اطلاعات شفاف و به نوعی تجربه تبلیغ در مقیاس کوچک برای کسب و کار ها به چشم آید.

در سال 1392 تیم دیاموند 14 نفره شد و پس از بررسی بیشتر راجع به انواع مدل‌های تبلیغات و بازدهی آن‌ها در کسب‌و‌کارهای گوناگون در ایران و رسیدن به روش های سهل تر و در پاره ای از موارد نوین، مسیر خود را برای پیشگام و یا همگام بودن در بسیاری از شیوه های تبلیغ تثبیت کردیم. سر انجام در تابستان 1393 سامانه ای تحت عنوان تجمیع کننده خدمات مارکتینگ دیاموند به عنوان حاصل فعالیت های ما متولد شد. در این سامانه کسب‌و‌کارها به ابزارهایی برای معرفی خود، خدمات و محصولاتشان دسترسی دارند. بسیاری از این ابزار‌ها در خارج از دیاموند هم هستند، اما کنار هم جمع کردن آنها نه تنها مدیرت تبلیغات را آسان می‌کند بلکه امکان مقایسه روش‌های مختلف و نتیجه‌گیری برای استفاده مفید از ابزارها و رسیدن به یک جامعیت برای ساخت کمپین تبلیغاتی را در دست هر کسب‌وکاری قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی های سامانه دیاموند ساده بودن کار با آن است با توجه به اینکه سال‌ها ارایه دهنده بعضی از خدمات موجود در سامانه به صورت جداگانه بودیم، بازخورد کاربران در استفاده از سیستم های قدیمی تر را مد نظر قرار دادیم تا تجربه کاربری آسانی را خلق کنیم.

خدمات سامانه دیاموند در حال حاضر :
طراحی وبسایت با هزینه مناسب
ارسال و دریافت پیامک انبوه
تبلیغ وبسایت شما در جست وجوگر گوگل(google adwords)
ارسال ایمیل انبوه
آنالیزر وبسایت دیاموند(رایگان)

در آینده نزدیک دیاموند محیطی برای تعامل و معرفی کسب و کارهای مختلف به یکدیگر خواهد شد و فرصت‌های درخشانی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار میدهد.

دیاموند الماسی است برای همیشه

تیم سامانه کسب و کار دیاموند

 • ابراهیم زارعی
  ابراهیم زارعی
  مدیر عامل و موسس
 • محمد رضا ماهرنیا
  محمد رضا ماهرنیا
  قائم مقام مدیر عامل
 • نازنین پاشایی
  علی زارعی
  طراح و توسعه دهنده وب
 • علیرضا کردبچه
  علیرضا کردبچه
  طراح و توسعه دهنده وب
 • لیلا پاشایی
  لیلا پاشایی
  کارشناس مارکتینگ
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی دیاموند از طریق ای دی تلگرام زیر به صورت 24 ساعته پاسخ گوی شما عزیزان می باشد
@dndsupport